czerwca 15, 2017

Co czytać w długi weekend?

Zaczął się długi weekend. Ja swój od jutra spędzam w pracy, mam nadzieję, że Wy odpoczywacie. Jednak dziś w planach jest ten wpis, a potem czytanie na świeżym powietrzu o ile pogoda się nie zmieni. Mam kilka książek, które czekają, aż je przeczytam, część z nich jest już spakowana przed przeprowadzką, jednak dwie czekają, żeby je dziś skończyć i zacząć. Czy o tym, że warto czytać, jesteście przekonani? Jeśli nie to zapraszam do wpisu, który się niedawno pojawił gdzie przedstawiam 4 powody dla których warto czytać książki. No dobrze to skoro już wiemy, dlaczego warto czytać książki to oto dla Was kilka propozycji na długi czerwcowy weekend.


Żerca — Katarzyna Berenika Miszczuk

To już trzeci tom serii Kwiat Paproci. Jak nie czytałeś poprzednich to koniecznie sięgnij po Szeptuchę i Noc Kupały. Szeptucha skradła moje serce okładką i opisem z tyłu książki, a jak zaczęłam ją czytać, to po prostu przepadłam. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejną część Przesilenie. Seria utrzymana jest w klimacie słowiańskich wierzeń, ale dzieje się w teraźniejszości. Mamy słowiańskich bogów, rusałki, szeptuchy, żerców. Mamy wątek miłosny, ale też trochę kryminalnych zagadek. Dużo humoru, sporo fantastyki i oczywiście romans. Polecam każdemu.

Istota zła — Luca D'Andrea

Książka, którą przeczytałam już dobrą chwilę temu. Świetny thriller. Trzyma w napięciu, aż do samego końca. Historia dzieje się górach, w których zdarzyć może się wszystko
i jak twierdzą mieszkańcy, w górach powinna pozostać, czy tak się jednak stanie? I jak się kończy obsesja głównego bohatera? Jeśli lubisz książki trzymające w napięciu,
z wątkiem kryminalnym to ta propozycja zdecydowanie Ci się spodoba.


Jak zostać panią swojego czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet — Ola Budzyńska

Słyszałeś już o Oli? Jeśli nie to zajrzyj na jej bloga. Kobieta z ogromną wiedzą i jeszcze większą ilością energii. Wzięła sobie za cel kopać kobiety po tyłku, żeby te wzięły swój czas we własne ręce i dążyły do swoich celów. Książkę wydała samodzielnie. Jest w niej dużo wiedzy przekazanej w jasny sposób tak, aby można ją było od razu wykorzystać. Już kończę czytać książkę Oli, ale wiem, że będę po nią sięgać jeszcze nie raz i będę do niej wracać. Z pewnością pomoże mi ogarnąć to co jeszcze nieogarnięte.

Coś o tobie i coś o mnie — Julie Buxbaum

Przyjemna książka dla młodzieży. Czytało mi się ją bardzo fajnie i szybko. Lekka historia, o której więcej napiszę w podsumowanie miesiąca. Jak na razie zachęcam, żeby sięgnąć, jeśli chcecie po prostu odprężyć swoje zwoje mózgowe. Opowieść powinna Was wciągnąć.

Jak Wam się podobają te 4 propozycję, skorzystacie, a może macie coś do polecenia dla mnie?

P.S. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co czytam zapraszam na Lubimy czytać

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Ogarnąć nieogarnięte , Blogger